lukasband.pl

Blog tematyczny o podróżach, kuchni, modzie i urodzie.

Biznes

Korzyści z wynajmu długoterminowego autobusu

Korzyści z wynajmu długoterminowego autobusu

MAN FS to firma, która oferuje wynajem, leasing lub kupno różnych rodzajów pojazdów m.in. autobusy lub ciężarówki. Wynajem autobusu to jedna z najpopularniejszych form wspierających polskich przedsiębiorców. W niniejszym artykule wyjaśniamy, czym jest wynajem długoterminowy i jakie są jego korzyści. Zachęcamy do lektury.

Wynajem długoterminowy

Firma MAN FS oferuje między innymi wynajem długoterminowy nowych, jak i używanych autobusów. Wynajem długoterminowy polega na miesięcznym płaceniu określonej kwoty, ta opcja nie posiada dodatkowych opłat. Taka usługa jest przeznaczona dla osób, które prowadzą działalność, dużych firm, które potrzebują autobusów, przedsiębiorców oraz dla firm transportowych. Pojazd można wynająć do maksymalnie pięciu lat. Firma oferuje wynajem długoterminowy autobusów używanych, a przedmiotem wynajmu są autobusy poleasingowe. Nie trzeba się martwić o ich stan, gdyż są to sprawdzone i przetestowane pojazdy. Ta oferta jest skierowana do tych samych osób lub firm co w przypadku wynajmu nowych pojazdów. Różnica jest tylko w okresie wynajmu, ponieważ porównaniu do tych nowych jest on o dwa lata krótszy – więcej znajdziesz na https://manfs.pl/finansowanie/autobusy/wynajem-dlugoterminowy.html 

Jakie są korzyści ze skorzystania z wynajmu długoterminowego autobusu?

Opcja wynajmu jest dużo lepsza od kupienia pojazdu. Płatności są miesięczne, więc nie ma problemu z wydaniem dużej sumy w jednym momencie tak jak w przypadku kupna za jednorazową wpłatę. Pozostałe pieniądze można zainwestować w coś innego (np. na rozwój przedsiębiorstwa) lub po prostu odłożyć na konto bankowe. Ratę miesięczną można tak dostosować do budżetu osoby lub firmy, która wynajmuje, że nie nadwyrężyły miesięcznego budżetu. Dodatkowo rata zawiera wszystkie konieczne opłaty związane z użytkowaniem autobusu (na przykład podatek drogowy czy ubezpieczenie). Firma zapewnia również konieczny serwis oraz sprawy związane z rejestracją i ubezpieczeniem. Dla kogoś, kto nie ma czasu jest to bardzo istotne, gdyż klient nie traci czas na kolejkach w wydziale komunikacji oraz u agentów ubezpieczeniowych. Jeżeli po zakończeniu okresu wynajmu spodoba się autobus bez żadnego problemu i dodatkowego czekania, Wynajem autobusu można przedłużyć kolejna umową. Dodatkowo firma MAN oferuje różne pakiety wynajmu długoterminowego. Opcja Comfort zawiera kompleksową ochronę autobusu, a w skład tego wchodzą regularne przeglądy oraz gwarancja. Pakiet ComfortSuper zapewnia kompleksową ochronę serwisową pojazdu, brak dodatkowych opłat związanych z przeglądami i ewentualnymi naprawami związanych z codziennym użytkiem autobusu.

Udostępnij